زندگی پر از خاطره است...
خاطرات زندگی من در آلمان 

گاهی در طول چند هفته اخیر که هوا برای مدت کوتاهی آفتاب میشه ارمیا متعجب میشه از تغییر وضعیت. یعنی روز اولی که آفتاب بود از خواب که بیدار شد و آوردیمش توی اتاق رو به آفتاب با تعجب وسط اتاق نشسته بود و اطراف رو نگاه می کرد. متوجه شده بود فضا تغییر کرده ولی احتمالا متوجه نمیشد که چیه. هی اطراف رو نگاه می کرد و به خورشیدی که از پنجره گوشه ی جمالش پیدا بود با دهانی باز خیره شده بود.

این ماه هم برف داشتیم و هم باران و هم باد شدید و هم باران گلاب پاشی و هم مه و هم یکی دو روز آفتاب. فعلا منتظر غافلگیری هوا با برف سنگین هستیم که نمی دونیم این زمستان برف زیاد خواهیم داشت یا نه.

عکس های بازارچه ی امسال را با جزئیات و از تک تک غرفه ها گرفتم برای همین هنوز در پوشه ی کریسمس کامپیوترم کلی عکس دیگه از بازارچه و تزئیناتش دارم که شاید نرسم همه رو بذارم.

برای نظرات دقیق و یاری دهنده تان در پست قبل ممنونم. فعلا پست رو حذف نمی کنم تا اگر موضوع دیگری به ذهن تان رسید مرا مطلع کنید. در مورد موضوعات شرکت در مسابقه بخش آزاد یا موضوعی که ارزش بیان کردن داشته باشه هم داره. اگر مسابقه را برنده شدم شما را در جریان می گذارم.(اعتماد به نفس رو می بینین)

مجسمه ی خانه های قدیمی آلمان/معماری قدیم با چوب بوده که الان هم خانه های بسیاری با حفظ همین الگو بازسازی می شوند


غرفه ی یک خانم بافنده و خیاط


نمونه بافت و تزئینات ژاکت بچه گانه


فکر کنم این پالتوها رو می خره و خودش روش طرح می زنه


نمونه بافت های کار دست


مجسمه های کوچک


مجسمه های کوچک زندگی روستایی


از علایق آلمان ها وسایل تزئینی کوچک هست


بیسکوئیت هایی که از سقف غرفه آویزان هست سوغات معروف بایرن می باشد البته نمی دونم خوردنی است یا تزئینی


غرفه مجسمه های تزئینی

غرفه ی نوشیدنی و محل ایستادن و گپ زدن. برای حس طبیعت داشتن کف زمین  اره های چوب ریختند

میزهایی از جنس کنده ی چوب در محل گپ گاه!!


سوسیس هایی با رنگ و ظاهر کریسمسی

غرفه ی دست ساخته های چوبی. به نظرم باید کارهای کشورهای شرق آسیا باشد که توی ایران هم شعبه های زیادی دارند

غرفه ی چوبی


یک غرفه ی فروش ساندویچ و پیتزا-توجه داشته باشید همه ی این غرفه ها سیار هستند و برای مدت یک ماه سراپا می شوند. نمونه ی خوردنی هایش را هم با عکس و قیمت بالای غرفه اش معرفی کرده

[ یکشنبه 21 دی‌ماه سال 1393 ] [ 11:06 ب.ظ ] [ لیلی ] [ نظرات (9) ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من و همسرم برای ادامه تحصیل اومدیم این کشور و قصد موندن نداریم. مطالبی که من در اینجا می نویسم دیده ها و شنیده های خودم از زندگی در برش کوچکی از کشوری در قاره سبز است. من کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی نیستم و این مطالب خاطرات من از شهر کوچکی است که در آن زندگی می کنیم. خانواده ی نفره ی ما در فروردین 95 به ایران بازگشت . اگر سوالی دارید به آدرس nasrin_v2013@yahoo.com ای میل بزنید. اگر حداکثر تا یک هفته پاسخی دریافت نکردید مجددا ایمیل بزنید! ----------------------------------------------- کامنت های تبلیغی و غیر مرتبط با پست حذف خواهد شد.
Page web
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 618608