X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

زندگی پر از خاطره است...
خاطرات زندگی من در آلمان 

این مدت که نبودم کلی اتفاق افتاده ولی فرصت نوشتن نبوده است. در ادامه عکس های طبیعت زیبای شهر Regensburg را می بینید. ما ناهار را در کنار رودخانه میل کردیم و به بهانه ی سگ های فراوانی که در حال عبور بودند ارمیا کمی به ما افتخار داد و در غذا با ما شریک شد. شاید به علت ابری بودن هوا فضا دلگیر به نظر برسد ولی طبیعت سبز حاشیه ی رودخانه برای ما بسیار زیبا بود.


 توضیحات زیر درباره ی این شهر زیبا را هم خواننده ی تحلیل گر و دقیق وبلاگ برای من نوشته اند. که البته من کامنت ایشان را خلاصه کرده ام. برای خواندن کامنت جامع ایشان به نظرات پست قبل مراجعه بفرمائید:


"Walhalla یکی از جاذبه های این شهر است و واقعا زیباست و آدم رو به یاد زمان رم باستان میندازه ولی 125 سال بیشتر عمر نداره.از ویکی پدیا درباره اش بخوانید
یکی از جالب ترین مجسمه های شهر آخرین عثمانی (یا آخرین سر عثمانی) نام دارد. که از قرار معلوم جایی هست که دولت عثمانی ار آن نقطه بیشتر نتونسته در اروپا نفوذ کند. و به نمادی برای دفاع از کلیسا تبدیل شده است.به جرات می توانم بگویم مردم این شهر و خود این شهر یکی از بهترین شهرهای آلمان هستند.در اینجا مردم به لهجه بایری صحبت میکنند. که بسیار سخت برای فهمیدن هست  ولی شیرینه.نکته ای که اینجا برای اکثر افراد قابل دیدن هست اینه که ،خارجی ها بسیار خوب آلمانی صحبت می کنند که یکی از دلایل آنرا پذیرش افراد خارجی کار کن و پر تلاش در این شهر می باشد. (فکر پناهنده شدن در این استان رو از سرتون بیرون کنید.جاده ای یک طرفه هست که سالهای عمرتان را تلف می کند.. لباسهای محلی پوشیدن به لهجه خود سخن گفتن. سنت ها را ارزشمند شمردن، به خانواده پایبند بودن، مذهبی بودن از خصوصیات این شهر و کلا ایالت بایرن می باشد. تا این حد که دوست پسر و یا دوست دختر داشتن  همچون ایالت های دیگر امری عادی تلقی نمی شود و محدودیت هایی وجود دارد.  یکی از نکاتی که به خصوص در شمال آلمان دیده نمی شود ولی اینحا دیده میشود. سخن گفتن با مردم در اتوبوس یا ایستگاه اتوبوس یا خیلی جاهای دیگر می باشد. (بسیار شبیه ایران) . مردم با این روش با شما دوست نمی شوند. فقط گفتمانی کوتاه با شما دارند و درد دل شاید بکنند."

عکس های این پست کماکان از دوربین موبایل من است


مغازه ی فروش تزئینات باغ

عکسی از رودخانه از فراز پل

پل اصلی روی رودخانه که در حال تعمیر و بازسازی بود

نمای کلیسای جامع از دور[ سه‌شنبه 29 اردیبهشت‌ماه سال 1394 ] [ 12:21 ب.ظ ] [ لیلی ] [ نظرات (20) ]
.: Weblog Themes By themzha :.

Page web
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 612552