زندگی پر از خاطره است...
خاطرات زندگی من در آلمان 

دو روز پیش که با ارمیا رفته بودیم فروشگاه ارمیا توی اون همه مسایل و ویترین یک عدد بادکنک قرمز در گوشه ی فروشگاه رویت نمود و بنا را گذاشت بر "با" گفتن و دائم به آن اشاره می کرد. خانم فروشنده هم که متوجه شده بود پرسید چی شده و من هم گفتم پسرم بادکنک می خواهد. بادکنک به آلمانی میشه luftballon و خب حروف "با" در هر دو مشترک است و وقتی ارمیا توی خیابان هم بادکنک دست کسی ببیند و نوای "با" سر دهد مردم متوجه می شوند. خلاصه خانم فروشنده قیچی را به دست من داد تا نخ بادکنک را جدا کنم و به دست مشتاقانه ی ارمیا بسپارم، البته خود فروشنده گوشش را گرفته بود و منتظر بود بادکنک بترکد چون جدا کردنش سخت بود. البته ارمیا هم بادکنک پرباد دوست ندارد و می خواهد دائم بادکنک را باد کنی و دستش بدهی تا بادش را خالی کند و کیف کند.

ان شالله فرصت کنم و از جلسه ی زنان وادیان و همین طور بازارچه ی اشیاء آنتیک عکس بگذارم.این عکس ها  رو از اتاق انتظار مطب دکتر گذاشتم. چند مورد دکتری که ما تا حالا مراجعه کردیم و در اطراف خانه مان بودند و در یک خانه ی قدیمی دائر بودند. این مطب ها که معمولا چند دکتر مرتبط با هم کار می کردند و چند منشی و کمک یار دارند و گاهی هم چند اتاق انتظار. دکتر ارمیا دو تا خانم هستند که در یک واحد با هم کار می کنند و دو تا اتاق انتظار دارند یکی برای نوزادان و یکی برای بزرگترها و چون دکتر کودک و نوجوان با هم هستند همه سنی مراجعه کننده دارند. چند تا دستیار و منشی هم دایم در حال رفت و آمد و کار هستند.

اتاق انتظار دکتر


اتوبوس مدرسه!

ماشین قدیمی. فکر کنم این عکس این ماشین رو دو سال پیش هم گذاشته بودم

غروب


غروب روی پل کانال

[ شنبه 18 مهر‌ماه سال 1394 ] [ 11:25 ق.ظ ] [ لیلی ] [ نظرات (18) ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من و همسرم برای ادامه تحصیل اومدیم این کشور و قصد موندن نداریم. مطالبی که من در اینجا می نویسم دیده ها و شنیده های خودم از زندگی در برش کوچکی از کشوری در قاره سبز است. من کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی نیستم و این مطالب خاطرات من از شهر کوچکی است که در آن زندگی می کنیم. خانواده ی نفره ی ما در فروردین 95 به ایران بازگشت . اگر سوالی دارید به آدرس nasrin_v2013@yahoo.com ای میل بزنید. اگر حداکثر تا یک هفته پاسخی دریافت نکردید مجددا ایمیل بزنید! ----------------------------------------------- کامنت های تبلیغی و غیر مرتبط با پست حذف خواهد شد.
Page web
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 618608