زندگی پر از خاطره است...
خاطرات زندگی من در آلمان 

در ایام بین میلاد دو پیامبر بزرگ آسمانی یعنی میلاد مسیح و تولد حضرت رسول و چند روز مانده به آغاز سال نوی میلادی پسر دوم ما قدم به این دنیا گذاشت. بعد از اقامت در بیمارستان و ورود به خانه با واکنش های مختلف ارمیا حسابی مشغول هستیم. خوشبختانه مادر مهربانم برای کمک به ما به موقع رسیده بود و الان با وجود عضو جدید خانه فرصت خواب و خوراک هم نداریم چه برسه به وبلاگ نویسی .  تلاش می کنم که در بین ساعت های محدود استراحتم به اینجا سر بزنم و البته با توجه به حجم فعالیت های در خانه، سوژه های نوشتن از جامعه و اطراف کم خواهد بود. پیشاپیش از این که این وبلاگ دیر به دیر به روز خواهد شد عذرخواهی می کنم.

برای تحویل سال جدید میلادی و آتش بازی و سر و صدای ترقه و... قبلا نوشته ام. امسال ارمیا با آقای همسر مراسم تحویل سال نو را از وسط معرکه تماشا کرد و باعث حیرت اطرافیانش شد که چه شجاعانه از سر و صداها نهراسید و متعجب آسمان را نگریست.

این هم چند عکس از غرفه های کریسمس


 غرفه ی نوشیدنی


درخت کریسمس که هر گوی آن توسط مردم خریداری و آویزان شده و پول خرید گوی ها صرف امور خیریه می شود.

غرفه ی عسل و متعلقاتش! شمع های مومی

حضور بچه های مهدکودک در خیابان با همراهی مربی ها

[ جمعه 11 دی‌ماه سال 1394 ] [ 11:12 ب.ظ ] [ لیلی ] [ نظرات (42) ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من و همسرم برای ادامه تحصیل اومدیم این کشور و قصد موندن نداریم. مطالبی که من در اینجا می نویسم دیده ها و شنیده های خودم از زندگی در برش کوچکی از کشوری در قاره سبز است. من کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی نیستم و این مطالب خاطرات من از شهر کوچکی است که در آن زندگی می کنیم. خانواده ی نفره ی ما در فروردین 95 به ایران بازگشت . اگر سوالی دارید به آدرس nasrin_v2013@yahoo.com ای میل بزنید. اگر حداکثر تا یک هفته پاسخی دریافت نکردید مجددا ایمیل بزنید! ----------------------------------------------- کامنت های تبلیغی و غیر مرتبط با پست حذف خواهد شد.
Page web
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 618608