زندگی پر از خاطره است...
خاطرات زندگی من در آلمان 

با توجه به ساعات کار همسر و کم حضوریش تو خونه فرصت برای نوشتن بسیار اندک مهیا می شود. ما هم که حسابی تلافی چند سال دوری رو در آوردیم و هر روز خانه ی مامان جون تشریف داریم

اگر بخواهم مختصر از جذابیت های این روزها بنویسم می توانم به دو نکته ی خرید با خواندن و پلاستیک های رنگارنگ اشاره  کنم.

 قدم زدن بین قفسه های مواد شوینده و خوراکی و بهداشتی و خواندن نوشته های روی آنها و درک تمامی لغات و اصطلاحات و دستوالعمل ها شیرین است. مخصوصا مواد خوراکی که ترکیبات ابداعی آن که به ذائقه ی سنتی ما نزدیک است و آدم را مشتاق می کند که آنها را امتحان کند. مثل پنیر زیره یا ماست خیار و شیرخرما یا بستنی میوه ای شاتوتی. اگر توصیه ای دارید و طعمی را توصیه می کنید پذیرای نظراتتان هستیم. 

دومین نکته هم محصولات پلاستیکی رنگارنگ و خوش فرم مختلف است. دیدن رنگ های چشم نواز و ایده های خلاقانه ظروف اشپزخانه و نوشت افزار وسوسه خرید را بدجور فعال می کند. فعلا که کلی ظروف رنگی چهارگوش و گلدار را پسند نموده ام. 

هر بار که با موبایل پستی می نویسم موقع ویرایش ناپدید می شود. تلاش می کنم پست های کوتاه بنویسم تا نوشته ها موقع انتشار گم نشوند و حسرتش بردل نماند


[ دوشنبه 10 آبان‌ماه سال 1395 ] [ 01:55 ب.ظ ] [ لیلی ] [ نظرات (19) ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من و همسرم برای ادامه تحصیل اومدیم این کشور و قصد موندن نداریم. مطالبی که من در اینجا می نویسم دیده ها و شنیده های خودم از زندگی در برش کوچکی از کشوری در قاره سبز است. من کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی نیستم و این مطالب خاطرات من از شهر کوچکی است که در آن زندگی می کنیم. خانواده ی نفره ی ما در فروردین 95 به ایران بازگشت . اگر سوالی دارید به آدرس nasrin_v2013@yahoo.com ای میل بزنید. اگر حداکثر تا یک هفته پاسخی دریافت نکردید مجددا ایمیل بزنید! ----------------------------------------------- کامنت های تبلیغی و غیر مرتبط با پست حذف خواهد شد.
Page web
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 618608