X
تبلیغات
رایتل

زندگی پر از خاطره است...
خاطرات زندگی من در آلمان 

عکس های پانوراما از معماری ایران

امید جعفرنژاد عکاسی است که به صورت تخصصی از امکان تاریخی و معماری نقاط مختلف ایران، "عکس‌های پانوراما" تهیه می‌کند.برخی از عکس‌های این مجموعه از کنار هم قرار دادن بیش از ۷۰ عکس به دست آمده است. او در حال حاضر در حال تهیه مجموعه "معماری و سقف‌های" ایران است.
امید جعفرنژاد درباره سبک عکاسی خود  می‌گوید: «این سبک عکاسی به پانوراما معروف است. نوع کامل آن عکس‌های ۳۶۰ درجه می‌شود. یعنی از کنار هم قراردادن چندین عکس به یک عکس با نمای باز می‌رسیم». به گفته امید جعفرنژاد ویژگی و مزیت عکس‌های پانوراما در افزایش کیفیت و رزولیشن نهایی عکس و پوشش نماهای بسیار باز است.

باغ ارم شیراز (باغ گیاه شناسی)


سقف خانه‌های تاریخی شهر کاشان


آرامگاه حافظ شیراز

کلیسای گریگوری استفان همدان


قلعه فلک الافلاک خرم‌آباد


چهل ستون اصفهان

مسجد نصیرالملک شیراز


مسجد وکیل شیراز


موزه مفاخر (خانه خاکباز) اراک


سی و سه پل اصفهان در شب بارانی

میدان باغ ملی اراک

نخلستان‌های منطقه ماهان کرمان


پل چوبی و طبیعت جاده اسالم به خلخال


مسجد نصیرالملک شیراز


باغ ارم شیراز


مسجد جامع کرمان


حمام چهار فصل اراک


برای دیدن بقیه عکس ها می تونید به سایت خودش مراجعه کنید

.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من و همسرم برای ادامه تحصیل اومدیم این کشور و قصد موندن نداریم. مطالبی که من در اینجا می نویسم دیده ها و شنیده های خودم از زندگی در برش کوچکی از کشوری در قاره سبز است. من کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی نیستم و این مطالب خاطرات من از شهر کوچکی است که در آن زندگی می کنیم. خانواده ی نفره ی ما در فروردین 95 به ایران بازگشت . اگر سوالی دارید به آدرس nasrin_v2013@yahoo.com ای میل بزنید. اگر حداکثر تا یک هفته پاسخی دریافت نکردید مجددا ایمیل بزنید! ----------------------------------------------- کامنت های تبلیغی و غیر مرتبط با پست حذف خواهد شد.
Page web
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 605027