زندگی پر از خاطره است...
خاطرات زندگی من در آلمان 
در روز 14 فوریه که روز ول ن ت این است در میدان شهر برنامه ی ر ق ص جمعی از طرف یک باشگاه برگزار شد. فکر کنم پارسال با عکس و توضیحاتش نوشتم. امسال من و ارمیا که برای خرید رفته بودیم چادرشان را دیدیم ولی چون به ساعت 2 که شروع برنامه بود یک ساعتی مانده بود جمعیتی در میدان نبود. امسال برنامه ی ر ق ص هماهنگشان را در ساعت 14:15 (14 فوریه 2015) اجرا می کردند. گفتند که هدفشان احترام و توجه بیشتر به زنان در سراسر دنیاست. راستی چند هفته ی دیگر 8 مارس یعنی روز جهانی زن است. از ویکی پدیا می توانید درباره اش بخوانید. خلاصه گل فروشی مسیر راهم از هم اکنون تبلیغاتش را برای این روز بر دیوارهایش نصب کرده.
در کارناوال بالماسکه ی امسال یک خانومی بود که لباس موشی پوشیده بود و به خانم ها اسکاچ ظرف شویی می داد من یک آقایی را که بالای یک ماشین ورجه ورجه می کرد دیدم و به آقای همسر گفتم این چقدر آشناست، می دونستم رئیس یک قسمتی در شهرداری یا دانشگاه هست ولی سمتش را یادم نبود تا این که روزنامه ی هفته ی کارناوال را دیدم. در روزنامه ی هفته ی قبل شهر که هر چهارشنبه دم در خانه ها رایگان توزیع می شود دیدم که عکس مسئولان شهری که در کارناوال شرکت کرده بودند رو گذاشته بود. ولی باورمان نشد که این آقا که گاهی با دوچرخه در حال تردد در شهر می بینمش واقعا کاره ای در شهرداری است! خود شهردار هم لباس یک شوالیه در یک فیلم مشهور رو پوشیده بود. چون روزنامه توسط ارمیا نابود شده من اطلاعات دقیقش را یادم نیست.

ادامه ی عکس های کارناوال (جشن بالماسکه) امسال را ببینید.

کفش های تابه تا
نوازندگان سیار


زیردریایی چوبی

[ سه‌شنبه 5 اسفند‌ماه سال 1393 ] [ 07:11 ب.ظ ] [ لیلی ] [ نظرات (22) ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من و همسرم برای ادامه تحصیل اومدیم این کشور و قصد موندن نداریم. مطالبی که من در اینجا می نویسم دیده ها و شنیده های خودم از زندگی در برش کوچکی از کشوری در قاره سبز است. من کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی نیستم و این مطالب خاطرات من از شهر کوچکی است که در آن زندگی می کنیم. خانواده ی نفره ی ما در فروردین 95 به ایران بازگشت . اگر سوالی دارید به آدرس nasrin_v2013@yahoo.com ای میل بزنید. اگر حداکثر تا یک هفته پاسخی دریافت نکردید مجددا ایمیل بزنید! ----------------------------------------------- کامنت های تبلیغی و غیر مرتبط با پست حذف خواهد شد.
Page web
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 618608