زندگی پر از خاطره است...
خاطرات زندگی من در آلمان 

روایت متفاوت یک امریکایی از داخل ایران

منبع:سایت فرارو

عکاس جوان امریکایی که پاییز گذشته به ایران سفر کرده و از زندگی ایرانیان عکاسی کرده بود، عکس های این سفر را در وبلاگ شخصی خود منتشر کرد.


برندون استنتون عکاس جوان نیویورکی که  از سال 2010 یک وبلاگ عکاسی به نام «آدمهای نیویورک» راه اندازی کرده است در تازه ترین مجموعه عکاسی خود در این وب سایت عکس های سفر ایران خود را منتشر کرد.

وی در پاییز سال گذشته خارج از قیل و قال و جنجال های سیاسی غربی به ایران سفر کرد و تصویری متفاوت از آنچه رسانه های غربی در جهان منتشر می کنند در صفحه وبلاگ خود منعکس کرد.  

استنتون که در اولین سفر خود به کشورهای خاورمیانه به ایران آمده بود درباره این سفر در وب‌سایتش نوشت:«در ایران آمریکا‌یی‌ها به صورت خاصی مورد احترام و علاقه هستند. در هر سفرنامه‌ای به ایران که من مطالعه کردم این موضوع مورد اشاره قرار گرفته‌است و من می‌توانم این واقعیت را مجددا تایید کنم. به شما لبخند زده می‌شود، برای شما دست تکان می‌دهند، به خوردن غذا دعوت می‌شوید.»

استنتون با کمک یک مترجم دو هفته در ایران ماند و به نقاط مختلف آن برای گرفتن عکس‌هایی از مردم و زندگی در ایران سفر کرد. عکس‌های او به گرمی در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفت. عکس های گزیده ای از این مجموعه را در زیر ببینید.


.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من و همسرم برای ادامه تحصیل اومدیم این کشور و قصد موندن نداریم. مطالبی که من در اینجا می نویسم دیده ها و شنیده های خودم از زندگی در برش کوچکی از کشوری در قاره سبز است. من کارشناس مسائل اجتماعی و سیاسی نیستم و این مطالب خاطرات من از شهر کوچکی است که در آن زندگی می کنیم. خانواده ی نفره ی ما در فروردین 95 به ایران بازگشت . اگر سوالی دارید به آدرس nasrin_v2013@yahoo.com ای میل بزنید. اگر حداکثر تا یک هفته پاسخی دریافت نکردید مجددا ایمیل بزنید! ----------------------------------------------- کامنت های تبلیغی و غیر مرتبط با پست حذف خواهد شد.
Page web
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 618608